slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 3

2 роки війни: наслідки російської агресії для українських працівників. Перспективи співпраці.

2024_06_seninar1.jpg

У середу, 5 червня, відбувся онлайн семінар Укрелектропрофспілки з Атомпрофспілкою та Профспілкою працівників енергетичної, хімічної та гірничої промисловості Німеччини (IGBCE) за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта на тему «2 роки війни: наслідки російської агресії для українських працівників. Перспективи співпраці».

Відкрите звернення 13 українських членських організацій до членських організацій ГС IndustriALL та IndustriALL-Європа з приводу подій в Польщі

2024_03_UKRAINIAN_TU_CALL.JPG

Шановні колеги!

За дорученням Голови ЦК Укрелектропрофспілки Олександра Давиденка, надсилаємо Вам Заяву-попередження 13 українських членських організацій до членських організацій ГС IndustriALL та IndustriALL-Європа з приводу подій в Польщі для ознайомлення та використання у роботі.

Привітання з Днем Енергетика!

2023_12_den_energetyka.jpg

Шановні спілчани!

Від імені Центрального комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем енергетика!
Сьогодні у цей складний час, завдяки Вам, шановні працівники енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, Ви створюєте світло і затишок у кожній оселі.

Лист ЦК Профспілки Президенту України Зеленському В.О.

2022_03_emblema_kvadrat.jpg

Про встановлення законодавчих гарантій з додаткової оплати оперативному персоналу підприємств критичної інфраструктури

Захист прав молоді в умовах війни

2023_12_molod1.jpg

1 та 2 грудня п.р. у Києві пройшов семінар на тему «Захист прав молоді в умовах війни», організований Молодіжною Радою ФПУ за підтримки Фонду Фрідріха Еберта.
У заході від Укрелектропрофспілки взяли участь Оксана Сердюк, Голова Молодіжної Ради Укрелектропрофспілки, та Анастасія Пруднікова, заступниця Голови Молодіжної Ради Укрелектропрофспілки з міжнародної роботи.