Звернення до Голови НКРЕКП КРИВЕНКО О.О.

2019_04_NKREKP.jpg

Шановна Оксано Олександрівно!

Профспілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості України звертається до Вас, від імені членів Центрального комітету Профспілки, трудових колективів енергетичних підприємств у зв’язку із загостренням проблеми збереження висококваліфікованих працівників

та запобігання їх переходу в комерційні структури енергетичних підприємств інших країн з причини низького рівня заробітної плати на енергопідприємствах, які не в змозі забезпечити мінімальними стандартами щодо соціального захисту працівників від цінового навантаження, спричиненого інфляційними процесами, рівнями тарифів на житлово- комунальні послуги, низькою платоспроможністю працівників, що призвело до значного зниження кадрового потенціалу.
Нижче повний текст листа

pdf Лист звернення до Голови НКРЕКП