Вітання ЦК Укрелектропрофспілки З Днем Енергетика

2020_z_dnem_energetyka2020.jpg

Шановні колеги!

Від імені Центрального комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем енергетика!

Сьогодні, завдяки Вам, шановні працівники - енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі.
Успішна та стабільна робота кожної окремої галузі національної економіки безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Щодня, щогодини ми виконуємо свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі, особливо в цей нелегкий для країни час. Тому професія енергетика є не тільки необхідною, але і дуже почесною.
Невтомною працею, талантом і наснагою кількох поколінь створено розвинутий, потужний енергетичний комплекс. Введення в експлуатацію нових енергетичних потужностей, впровадження енергозберігаючих та екологічно безпечних енергосистем переконливо свідчать про високий потенціал енергетичної галузі України.
Користуючись нагодою, вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика, Різдвом Христовим та Новим 2021 роком!
Бажаю Вам нових творчих злетів і здобутків, стабільної частоти в електромережах.
Нехай мудрість та наснага енергетиків і в подальшому примножує могутність нашої незалежної України!
Зичу великого людського щастя, добра і достатку Вам і Вашим родинам!

З повагою,
Голова Укрелектропрофспілки