Відбулося засідання Президії ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

2019_09_prezidium1.jpg

12 вересня 2019 року у м. Києві у Будинку спілок в офісі Укрелектропрофспілки відбулося сімнадцяте засідання Президії ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

Вів засідання Президії Голова ЦК Профспілки Сергій Шишов.

2019_09_prezidium2.jpg
2019_09_prezidium3.jpg

У роботі Президії взяли участь голови територіальних та первинних профспілкових організацій Укрелектропрофспілки.
На порядку денного засідання Президії ЦК Профспілки були питання:
- Про звернення від 01.08.2019р. № 01/28664 Юркова М.О. про скорочення працівників Державної інспекції електричного нагляду України ДП «НЕК «Укренерго»;
- інформація «Про хід виконання переговорів щодо укладення Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Фондом державного майна України, Федерацією роботодавців паливно-енергетичного комплексу України та Профспілкою працівників енергетики та електротехнічної промисловості України на наступний період»;
- Про проведення звітів і виборів в територіальних організаціях Укрелектропрофспілки в 2020 році.
- Про підсумки навчання профспілкових працівників і активу Укрелектропрофспілки у 2018-2019 навчальному році.
- Про підсумки проведення XV Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України та про участь збірної команди Укрелектропрофспілки у XXIV Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту. Про підсумки огляду на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей працівників галузевих підприємств та організацій Укрелектропрофспілки влітку 2019 року та завдання на 2020 рік.
- Про звернення голови Донецької обласної організації Профспілки Старухіної Н.М. від 10.09.2019 № 01/59
- Про звернення голови Запорізької обласної організації Профспілки Зємки Е.Г. від 11.09.2019 № 116
- Про звернення Лисак В.В. від 11.09.2019 вх. № 21

2019_09_prezidium4.jpg
2019_09_prezidium5.jpg

Заслухавши і обговоривши усі питання порядку денного члени Президії ЦК Профспілки ухвалили відповідні постанови.
Загалом засідання Президії ЦК Профспілки пройшла в ділової та конструктивній атмосфері.

Відділ соціально-економічного захисту
і організаційної роботи апарату ЦК Профспілки