Відбулось шосте виїзне засідання Президії та друге Пленарне засідання ЦК Укрелектропрофспілки та навчальний семінар для головних бухгалтерів, скарбників Укрелектропрофспілки

2021_12_Prezidium1.jpg

З 23 – 26 листопада 2021 року у м. Чернігів на базі Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області відбулось шосте виїзне засідання Президії та друге Пленарне засідання ЦК Укрелектропрофспілки та навчальний семінар для головних бухгалтерів, скарбників Укрелектропрофспілки.

2021_12_Prezidium2.jpg
2021_12_Prezidium3.jpg

У перший день відбулось шосте засідання Президії ЦК Укрелектропрофспілки, яке вів Голова Президії ЦК Профспілки Олександр Давиденко.

2021_12_Prezidium4.jpg
2021_12_Prezidium5.jpg

На порядку денному були актуальні питання діяльності Укрелектропрофспілки, серед найголовніших це були: план роботи ЦК Профспілки на 1 півріччя 2022 року, встановлення графіку проведення звітно-виборних конференцій для територіальних організацій Укрелектропрофспілки, яким було продовжено термін повноважень, проведення ХVІ Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості, штатний розпис ЦК Профспілки, зміни до Статуту Профспілки, проєкт кошторису ЦК Профспілки на 2022 рік, затвердження структури Ради Голів первинних профспілкових організації НЕК «Укренерго», розгляд звернення первинної профспілкової організації Криворізької ТЕС ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» та інші.

2021_12_Prezidium7.jpg
2021_12_Prezidium6.jpg

З усіх питань порядку денного засідання Президії Укрелектропрофспілки були прийняті відповідні постанови.
Загалом засідання Президії ЦК Укрелектропрофспілки проходило у діловій конструктивній атмосфері.
На наступний день відбувалося одночасно два заходи Укрелектропрофспілки це друге Пленарне засідання Центрального комітету Укрелектропрофспілки та навчальний семінар для головних бухгалтерів та скарбників.

2021_12_Prezidium8.jpg
2021_12_Prezidium9.jpg

Усі заходи проходили в комбінованому режимі (оффлайн/онлайн) під головуванням лідера Укрелектропрофспілки – Олександра Давиденка.
На порядку денному Пленуму були актуальні та важливі питання забезпечення надійного та ефективного захисту соціально-економічних прав членів Профспілок, зміни до Статуту Профспілки, та утворення постійних комісій Центрального комітету Профспілки.
У роботі взяв участь та виступив директор з генерації електроенергії ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО» Куриленко Сергій Вікторович.
Зокрема, Голова ЦК Профспілки Олександр Давиденко у своїй виступі охарактеризував ситуацію в галузі та Укрелектропрофспілці між першим та другим засіданнями ЦК Профспілки та проінформував про досягнення та проблеми, визначив ряд завдань, які постануть перед профспілковим активом галузі та шляхи їх вирішення.
Учасники другого Пленарного засідання ЦК Профспілки обговорили та заслухали основні питання Пленарного засідання «Про підтвердження повноважень членів ЦК Укрелектропрофспілки», «Про склад членів Президії ЦК Профспілки», «Про поточний соціально-економічний стан енергетики і електротехніки, спільні дії соціальних партнерів щодо їх подальшого розвитку та виконання Галузевих угод і колективних договорів за 2020 рік і укладання їх на 2022 рік», «Про утворення постійних комісій ЦК Профспілки», «Про затвердження змін до Статуту Профспілки».

2021_12_Prezidium10.jpg
2021_12_Prezidium11.jpg

За підсумками, якого до складу членів ЦК Профспілки та одночасно до складу членів Президії ЦК Профспілки було делеговано Голову Молодіжної Ради Укрелектропрофспілки Оксану Сердюк.
Загалом члени ЦК Укрелектропрофспілки ухвалили відповідні постанови. Підбиваючи підсумки засідання Центрального комітету Профспілки проходило у сприятливій та дружній атмосфері.
Паралельно із проведенням другого Пленарного засідання ЦК Профспілки проходив навчальний семінар для бухгалтерів та скарбників у двох групах.
Головним бухгалтерам та скарбникам було окреслено великий спектр питань, пов'язаних з умовами та порядком оплати праці працівників та діяльністю неприбуткові організації з огляду на зміни у податковому законодавстві.
Слухачі семінару отримали якісну інформацію та консультації від фахівців-практиків - Тамари Назіної, завідуючої відділом соціально-економічного захисту Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та Володимира Ковальчука, юриста Підприємства “НМЦ” профспілок, відповідно.

2021_12_Prezidium12.jpg
2021_12_Prezidium13.jpg

Мали учасники і спільні для двох груп навчальні сесії, які однаково актуальні і для профспілкових лідерів, і для бухгалтерів. Зокрема це стосується питання профілактики та подолання синдрому професійного вигорання.
Тут профспілковці мали нагоду попрацювати з практичною психологинею Ірина Глушко. Також гості Чернігівського НМЦ ще раз зустрілися з Тамарою Назіною та обговорили практичні аспекти підготовки колективних договорів.

2021_12_Prezidium14.jpg

На завершення заходів для учасників було організовано екскурсію з видатними пам'ятками давньоруського та козацького періоду історії розвитку міста Чернігова.
Підсумовуючи усі учасники зазначили, що проведення навчальних заходів у такому форматі дозволяє не тільки обговорити найактуальніші питання фінансової грамотності, юридичний аспектів, дій профспілок у сучасних умовам, позитивно впливає на вирішення питань профспілкової діяльності.

Організаційний відділ
ЦК Укрелектропрофспілки