Відбулось дванадцяте засідання Президії та третє Пленарне засідання ЦК Укрелектропрофспілки

2022_03_emblema_kvadrat.jpg

24 листопада 2022 року у м. Києві, в офісі ЦК Укрелектропрофспілки, відбулося дванадцяте засідання Президії та третє Пленарне засідання ЦК Укрелектропрофспілки в період воєнного стану в державі у режимі відеоконференції за допомогою програми Zoom.
Відкрив та головував на засіданні Президії ЦК Профспілки Голова Укрелектропрофспілки – Олександр Давиденко.
На порядку денному засідання Президії ЦК Профспілки було основне питання: про погодження та винесення на розгляд третього пленарного засідання Центрального комітету Профспілки «Про діяльність та подальші дії Укрелектропрофспілки її територіальних та первинних профспілкових організацій по забезпеченню обороноздатності держави та громадського контролю щодо дотримання мінімальних трудових гарантій в умовах воєнного стану в Україні» та інші.
З усіх питань порядку денного засідання Президії Укрелектропрофспілки були прийняті відповідні рішення та постанови.
Через деякий час також в режимі відеоконференції відбулося третє Пленарне засідання ЦК Профспілки під головуванням Голови Укрелектропрофспілки – Олександра Давиденка.
Основним питанням порядку денному Пленарного засідання Центрального комітету Укрелектропрофспілки було «Про діяльність та подальші дії Укрелектропрофспілки її територіальних та первинних профспілкових організацій по забезпеченню обороноздатності держави та громадського контролю щодо дотримання мінімальних трудових гарантій в умовах воєнного стану в України» у своїй доповіді та інформації Олександр Давиденко окреслив головні та актуальні й важливі питання, зокрема було розглянуто звіт про роботу ЦК Укрелектропрофспілки за звітний період та дії Укрелектропрофспілки, які відбулися з 24 лютого п.р. щодо забезпечення надійного та ефективного захисту соціально-економічних прав членів Укрелектропрофспілки під час воєнного стану в державі, а також охарактеризував ситуацію у галузі, яка наразі склалась та наголосив, що пріоритетними напрямами діяльності ЦК Укрелектропрофспілки, її територіальних та первинних організацій є забезпечення трудових і соціально-економічних прав працівників в умовах військового часу.
За підсумками роботи третього Пленарного засідання члени Центрального комітету Укрелектропрофспілки ухвалили відповідні постанови.

Організаційний відділ
ЦК Укрелектропрофспілки