Відбулась нарада та другий модуль семінару

2022_09_Narada1.jpg

Відбулась нарада та другий модуль навчального семінар на тему:

30 серпня 2022 року відбулась нарада та другий модуль навчального семінар на тему: «Огляд змін та доповнень до трудового законодавства України в аспекті діяльності профспілкових організацій в період військового стану в державі» для голів територіальних та первинних профспілкових організацій Укрелектропрофспілки, які проходили в режимі відеоконференції.

2022_09_Narada2.jpg

Перед початком навчального семінару відбулась робоча нарада з актуальних питань діяльності Укрелектропрофспілки в період воєнного стану в державі, що проходила з головами територіальних, первинних профспілкових організацій Укрелектропрофспілки, яку відкрив та проводив Олександр Давиденко, Голова Укрелектропрофспілки.
Після завершення наради розпочав свою роботу другий модуль навчального семінару для профспілкового активу Укрелектропрофспілки, модератором, якого був Володимир Ковальчук, профспілковий тренер, юрист.

2022_09_Narada3.jpg

У навчанні взяло участь більше 40 осіб.
Протягом трьох годин учасники семінару, змогли ознайомитись із змінами в трудовому законодавстві в Україні в умовах військового стану в державі, також проаналізували та аспекти діяльності Закону України № 2421 від 18.07.2022 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом», та Закону України № 2434 від 19.07.2022 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» та багато іншого.

2022_09_Narada4.jpg

Підбиваючи підсумки проведення навчання учасники отримали вичерпні відповіді на поставлені ними запитання та подякували модератору Ковальчуку Володимиру за надану ним інформацію в аспекті змін до трудового законодавства України.

Організаційний відділ
ЦК Укрелектропрофспілки