Укрелектропрофспілка запроваджує системне навчання щодо діяльності профспілкових організацій в період воєнного стану в державі

2022_08_seminar1.jpg

23 серпня 2022 року ЦК Укрелектропрофспілки було проведено перший модуль навчального-семінару на тему: «Огляд змін та доповнень до трудового законодавства України в аспекті діяльності профспілкових організацій в період воєнного стану в державі», який проходив в режимі відеоконференції.
Навчальний семінар було організовано для голів територіальних та первинних профспілкових організацій Укрелектропрофспілки. Участь у першому модулі семінару взяло більше 40 осіб.
Відкрив навчальний семінар Олександр Давиденко Голова Укрелектропрофспілки, який зазначив, що навчання профспілкового активу для Укрелектропрофспілки є пріоритетним навіть під час воєнного стану, що у свою чергу надає нам можливості підвищувати свої професійні знання щоб реагувати та протидіяти викликам для роботи на результат.

2022_08_seminar2.jpg

Модератором навчального заходу виступив Володимир Ковальчук, профспілковий тренер, юрист.
Під час проведення навчання, відбулось обговорення надзвичайно актуальних питань змін до трудового законодавства в умовах воєнного стану в державі, які відбуваються у сфері діяльності профспілкових організацій.
Учасникам навчання за результатами проведеного семінару була надана актуальна інформація з питань застосування трудового законодавства в умовах воєнного стану та були отримані вичерпні відповіді на поставленні запитання.
Підбиваючи підсумки учасники зазначили, що проведення таких заходів є надзвичайно корисним, адже сьогодні розібратися у змінах в трудовому законодавстві в умовах воєнного стає все складніше, тому що вони вносяться надзвичайно швидко, як того вимагає ситуація а це у свою чергу потребує підвищення знань у цих питаннях.
Другий модуль семінару заплановано на 30 серпня 2022 року.

Організаційний відділ
ЦК Укрелектпрофспілки