Укрелектропрофспілка стала членом IndustriALL Europe

2022_12IndustriALL.jpg

Дорогі колеги!

За результатами зустрічі Виконавчого комітету, ми раді повідомити, що ваш запит на членство в європейській профспілці IndustriALL був прийнятий одноголосно. Це історичний момент для вас та європейського профспілкового руху. Ми раді, що ваша організація тепер є частиною нашої європейської профспілкової родини. Незважаючи на надзвичайно складну ситуацію, у якій ви зараз перебуваєте, наші зв'язки будуть посилені, і разом ми захистимо права всіх європейських працівників. Перелік наших зустрічей (https://agenda.industriall-europe.eu/calendar/2023), які відкриті для всіх наших членів, доступні онлайн на сайті industriall-europe.eu (ваша організація отримала дані для входу; якщо виникнуть проблеми, будь ласка, повідомте нам).
Ми також будемо тримати вас у курсі про будь-які зустрічі через пошту.
Виконавчий комітет вирішив, що на даний момент українські організації не повинні платити членські внески.
Ми сподіваємось інтегрувати вашу організацію та її членів у наші структури так скоро, наскільки це можливо, і чекаємо зустрічі з вами наживо у найближчому майбутньому.
Ми також пропонуємо організувати онлайн-зустріч з вами на початку 2023 року.
Ми сподіваємось, що ви та ваші члени, родина, друзі у безпеці та з ними все добре. Ми на вашому боці у боротьбі за демократію та повну повагу до всіх українських територій.
Якщо є щось, з чим ми можемо допомогти, повідомте нам.

У солідарності,

Люк Траенгл