Розпочався Україно-Датський Профспілковий Проєкт за участю Профспілки 3F (Данія), Укрелектропрофспілки та Атомпрофспілки (Україна)

2022_10_Seminar1.jpg

4 жовтня 2022 року відбувся перший день онлайн семінару в рамках проєкту UPenergy, участь в якому взяли 80 профспілковців від Укрелектропрофспілки, Атомпрофспілки та Датської профспілки 3F.

2022_10_Seminar2.jpg

Головною метою навчального проєкту є підтримка українських профспілок під час війни в 2022 році, обмін досвідом роботи українських профспілок під час активної фази війни. Навчальний проєкт запланований на період проведення з 04 жовтня до 10 листопада 2022 року із залученням датських та українських викладачів.

2022_10_Seminar3.jpg
2022_10_Seminar4.jpg

Відкрили навчання голова профспілки 3F - Jesper Nielsen, голова Укрелектропрофспілки Олександр Давиденко і голова Атомпрофспілки - Валерій Матов.
У своєму вітальному слові Олександр Давиденко зазначив, що даний семінар є дуже важливим для наших членів профспілки, оскільки допомагає підвищити рівень знань та навичок наших працівників, також для нас є важливим обмін досвідом з Датськими колегами, оскільки наша країна стане членом Європейського союзу.
Модератором навчання є профспілковий тренер - Володимир Ковальчук.

2022_10_Seminar5.jpg
2022_10_Seminar6.jpg

Під час першого семінару кожна профспілка представила свою структуру та функціонування у вигляді презентації. Укрелектропрофспілку представив заступник голови Укрелектропрофспілки Володимир Нікітюк. Атомпрофспілку представляла Олександра Кравчук заступниця керівника правової служби ЦК Атомпрофспілки.
Перша сесія семінару пройшла успішно, тому дуже чекаємо початку другої сесії.

Організаційний відділ
ЦК Укрелектропрофспілки