Привітання з професійним святом - Днем Енергетика!

2022_12 Vitannya.jpg

Шановні спілчани!

Від імені Центрального комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем енергетика!
Сьогодні у цей складний час, завдяки Вам, шановні працівники енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, Ви створюєте світло і затишок у кожній оселі.
Ви отримали найскладніший виклик. Працювати в умовах війни – уже непросте завдання, а виконувати у невідкладному порядку відновлювальні роботи енергетичних об’єктів – це самовіддана праця кожного.
Ми всі розуміємо сьогодні, що професія енергетика є вкрай необхідною для держави Україна, для зміцнення її обороноздатності.
Користуючись нагодою, вітаю Вас з професійним святом та Різдвом Христовим і Новим 2023 роком!
Зичу людського щастя, добра і достатку Вам і Вашим родинам і найголовніше, мирного неба над нами!
Голова Укрелектропрофспілки
Олександр ДАВИДЕНКО