Привітання Голови Укрелектропрофспілки з нагоди професійного свята - Дня Енергетика

2021_12_Davydenko.jpg

Шановні працівники та ветерани енергетики
та електротехнічної галузі України!

Від імені Центрального комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України вітаю Вас із професійним святом - Днем енергетика!
Завдяки Вашій наполегливій праці сьогодні працює промисловість, функціонує транспорт та зв’язок.
Щодня і щогодини Ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань та вмінь.
Професія енергетика є не тільки необхідною, але і дуже почесною, адже важко назвати галузь або сферу діяльності, яка б не залежала від вашої щоденної напруженої праці.
Бажаю Вам міцного здоров’я, радісного Новорічного та Різдвяного настрою, мирного неба і впевненості в завтрашньому дні!

З повагою,
Голова Профспілки