Про солідарну підтримку Закарпатської обласної ради профспілок

FPU_flag.jpg

Голові Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

Шановний Сергію Сергійовичу!

Від імені Федерації профспілок України висловлюю Вам вдячність солідарну підтримку та організацію участі членів Укрелектропрофспілки у профспілковій акції у м. Ужгороді 16 травня ц.р.

Дана акція відбулася в рамках виконання постанови Ради ФПУ від 29.03.2018 № Р-4-4 «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові». Метою акції були вимоги профспілок до Кабінету Міністрів України, органів прокуратури та суду зупинити наступ на права профспілок, у тому числі не допустити захоплення і вилучення профспілкового майна Закарпатського профоб’єднання, зупинити судове свавілля. Також гостро постали питання підвищення заробітної плати, забезпечення робочими місцями, зниження тарифів на житлово-комунальні послуги та ін.
Повний текст листа за посиланням:

pdf Лист Про солідарну підтримку Закарпатської обласної ради профспілок від Голови Федерації профспілок України