Про навчання з фінансової звітності

2021_02_prezidiya_CK1.jpg

Відповідно до плану роботи ЦК Укрелектропрофспілки на перше півріччя 2021 року, 11 – 13 лютого 2021 року на базі Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області відбувся навчальний семінар для головних бухгалтерів та скарбників профспілкових організацій Укрелетропрофспілки на тему «Підготовка і подання річної звітності за 2020 рік». Загалом 37 учасників.

2021_02_prezidiya_CK2.jpg

На відкритті навчального семінару голова Укрелектропрофспілки Олександр Давиденко зазначив, що навчання головних бухгалтерів і скарбників виборних органів Профспілки для нас завжди було одним із пріоритетних і при співпраці з НМЦ Чернігівської області буде системним.
У перший день навчального семінару учасники змогли ознайомитись з лекцією про Законодавство України про бухгалтерський облік та фінансову звітність, яку вела Тетяна Гоголь – кандидат економічних наук, професор, кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Національного університету «Чернігівська політехніка».

2021_02_prezidiya_CK3.jpg

12 лютого учасники змогли удосконалити свої знання на тему: «Організація бухгалтерського обліку в організаціях Профспілки». Зазначену лекцію проводила Юлія Перетятько – кандидат економічних наук, доцент, кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Національного університету «Чернігівська політехніка». У другій половині дня проводилась лекція на тему: «Неприбуткові організації з огляду змін у податковому законодавстві», яку проводив Володимир Ковальчук – юрист підприємства «Навчально – методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.
13 лютого завідуючою відділом соціально – економічного захисту Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Тамарою Назіною було проведено дві лекції на тему: «Огляд змін законодавства щодо соціально – трудових відносин» та «Умови та порядок оплати праці працівників».
У ході навчання учасники здобули корисні практичні знання, щодо оформлення фінансової звітності профспілковими організаціями за 2020 рік та отримали відповідні сертифікати.
Окрасою навчального семінару було відвідування учасниками Чернігівського обласного академічного українського музикально – драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Відділ організаційної роботи
ЦК УКРЕЛЕКТРОПРОФСПІЛКИ