ПРІОРИТЕТИ РОЗСТАВЛЯЮТЬ ЛЮДИ, ЧАС І МІСЦЕ

2021_06_Plenum1.JPG

03 червня 2021 року відбулося пленарне засідання Харківського обласного комітету Укрелектропрофспілки. Порядком денним було передбачено розгляд питання «Про поточний момент в діяльності Харківського обласного комітету Профспілки та завдання на 2021 рік».

Відкрив засідання Голова Харківського обласного комітету Профспілки Микола КРИГІН. У своєму вступному слові очільник зосередив увагу на непростих обставинах та умовах, в яких доводилося працювати підприємствам, установам, організаціям галузей енергетики та електротехніки, нових викликах в діяльності профорганізацій.
Завідуюча відділом соціально-економічної та правової роботи Ольга ЗУЄВА в своїй співдоповіді зосередила увагу на економічних аспектах в діяльності підприємств, установ, організацій; був приведений аналіз основних показників моніторингу стану соціально-трудових відносин за 2020 рік та I квартал 2021 року.

2021_06_Plenum2.JPG

Завідуючий організаційним відділом Олександр ПРОСКУРНЯ інформував присутніх про основні напрямки роботи обласної організації Профспілки, її виборних органів за звітний період, були окреслені та запропоновані пріоритетні напрямки роботи обласного комітету Профспілки в поточному році.
Завідуюча фінансовим відділом Тетяна ВАЛКОВСЬКА акцентувала увагу на діяльності первинних профспілкових організацій галузей в умовах змін форм податкової звітності, було зосереджено увагу на оздоровчій кампанії поточного року.
В дебатах приймали участь Голови Первинних профспілкових організацій Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, АТ «Електромашина» Сергій БОЛОТОВ, ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» Вячеслав ЗІНЧЕНКО, ДП «Завод «Електроважмаш» Дмитро НИКОНЕНКО.
Серед запрошених слово було надано Заступниці начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області Галині КЛОЧКО та Голові Об’єднання профспілок Харківської області Сергію ТЕСЛЕНКО.

2021_06_Plenum3.jpg

Підсумував пленарне засідання Голова Харківського обкому Укрелектропрофспілки Микола КРИГІН, який наголосив на викликах та загрозах, що стоять перед профспілковим рухом, галузевими підприємствами, установами, організаціями; було зроблено акцент на впровадженні нових форм та методів взаємодії і співпраці з органами виконавчої влади, депутатським міжфракційним об’єднанням в напрямку захисту прав та інтересів членів Профспілки та загалом трудових колективів галузей.
Пленумом одноголосно була прийнята до виконання відповідна постанова.

Олександр ПРОСКУРНЯ,
завідуючий організаційним відділом