Лист ЦК Укрелектропрофспілки до Першого заступника Міністра енергетики Шубіну В.М.

2019_03_ukrelectroprofspilka.jpg

Першому заступнику Міністра енергетики та захисту довкілля України ШУБІНУ В.М.

Шановний Віталію Миколайовичу!

Центральний комітет Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України (ЦК Укрелектропрофспілки) звертається до Вас повторно з нагадуванням, що на Ваше звернення від 03.12.2019 №1.2-28- 13880 про створення робочої комісії для ведення колективних переговорів Укрелектропрофспілкою був надісланий лист від 09.12.2019 року № 03-03/180 ТЕ копії документів на восьми аркушах: Постанова Президії ЦК Укрелектропрофспілки від 23.04.2019 року № П-16-4 про створення робочої комісії Сторони Укрелектропрофспілки та Пропозиції щодо змін та доповнень де Галузевої угоди на 2019-2021 роки.

На жаль, до цього часу до ЦК Укрелектропрофспілки відповіді не надійшло. Відповідно до «Закону України «Про соціальне партнерство», з метою договірного регулювання соціально-трудових і пов'язаних із ними економічних відносин та досягнення взаєморозуміння, просимо прискорити проведенні Спільного засідання Робочої комісії Сторін У крелектропрофспілки, Міністерстві енергетики України, Фонду державного майна України та Федерації роботодавці) паливно-енергетичного комплексу України по внесенню змін та доповнень до чинної Галузевої угоди на 2019-2021 роки, ураховуючи початок нового 2020 рок; та підготовки роз’яснень трудовим колективам енергетичних підприємств про мінімальні гарантії з оплати праці у 2020 році відповідно до положень Галузевої угоди з урахуванням пропозицій Робочої комісії Укрелектропрофспілки.
Копії матеріали додаються.
З повагою,