Енергетична профспілка поєднує молодість і досвід

2018_12_seminar1.jpg

Центральний комітет Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України вже не вперше обирає Чернігівський навчальний центр профспілок базою для проведення своїх семінарів. Але захід, що проходив 7-9 листопада 2018 року, був дещо особливим.

2018_12_seminar2.jpg
2018_12_seminar3.jpg

На семінар, що отримав назву «Базові компетенції сучасного профспілкового лідера» були спеціально залучені, як досвідчені профспілковці, так і ті, що лише починають свій шлях. На рівні з усіма учасниками в навчанні брали участь Голова Укрелектропрофспілки Сергій Шишов та Олександр Давиденко — заступник Голови ЦК Укрелектропрофспілки.

2018_12_seminar4.jpg
2018_12_seminar5.jpg

На початку семінару профспілковці прослухали фаховий огляд правових основ соціально-трудових відносин від Тамари Назіної, завідувачки відділом соціально-економічного захисту Федерація профспілкових організацій Чернігівської області. Тамара Григорівна презентувала інформацію та відповіла на практичні питання профлідерів щодо оплати праці, пільг і гарантій для працівників у колективному договорі, відпусток та лікарняних.

2018_12_seminar6.jpg
2018_12_seminar7.jpg

Далі на енергетиків очікувала цікава зустріч з регіональним секретарем IndustriALL Global Union Вадим Борисов розповів про успішні кейси проведення профспілкових кампаній, зупиняючись на креативних та нестандартних діях, до яких вдавалися профспілки в різних країнах.
Наступний навчальний день був в розпорядження профспілкового тренера, практичного психолога Ірина Глушко, яка розвивала в учасників дві важливі компетенції. Перша — майстерність публічних виступів, робота з аудиторією та власними страхами. Друга — здатність керувати конфліктами та балансувати між інтересами різних сторін.

2018_12_seminar8.jpg
2018_12_seminar9.jpg

Завершився тренінг командною роботою. Разом з тренером Чернігівського Центру Віталій Копиш профспілковці проаналізували командні ролі працівників в організації, виробили рекомендації по залученню активістів та нейтралізації противників, а також потренували навички командної взаємодії.

2018_12_seminar10.jpg

Матеріал підготовлено