2017_09_seminar_zajnyatist1.jpg

26-27 вересня 2017 року в м. Києві у приміщенні Академії праці та соціальних відносин і туризму ФПУ відбувся семінар для профспілкового активу Всеукраїнських профспілок і профоб’єднань – членських організацій Глобального союзу IndustriALL на тему: «Атипові форми зайнятості ризики для працівників та необхідність правового регулювання».

2017_09_seminar_zajnyatist2.jpg
2017_09_seminar_zajnyatist3.jpg
2017_09_seminar_zajnyatist4.jpg

Організатором даного заходу виступила ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України за підтримки Глобального союзу IndustriALL.
Учасниками семінару були представники із різних галузей профспілок: авіабудівної, атомної, енергетичної, металургійної, машметалобробної, оборонної, хімічної, радіоелектронної промисловостей України та НПГУ.
Тренером семінару був Олександр Давиденко, заступник Голови ЦК Укрелектропрофспілки.
В рамках проведення навчання учасникам семінару у перший день було доведено, які є форми атипових форм зайнятості та визначено, що таке загально людські цінності і як вони допомагають профспілковим лідерам для більш ефективного захисту інтересів працівників.

2017_09_seminar_zajnyatist5.jpg
2017_09_seminar_zajnyatist6.jpg
2017_09_seminar_zajnyatist7.jpg

На другий день відбулося загальне обговорення проблем із поєднанням мозкового штурму, пов’язаних з розповсюдженням атипових форм зайнятості, де всі учасники висловили своє бачення щодо вдосконалення діючого законодавства з питань трудових відносин, адже сьогодні у чинному законодавстві відсутні механізмами, які б врегулювали питання соціально-економічних захисту при застосуванні роботодавцями атипових форм зайнятості.

2017_09_seminar_zajnyatist8.jpg
2017_09_seminar_zajnyatist9.jpg
2017_09_seminar_zajnyatist10.jpg
2017_09_seminar_zajnyatist11.jpg

Підбиваючи підсумок семінару учасники зазначили, що запропонована тематика є дуже актуальною та корисною й потребує більш глибокого вивчення профспілковим лідерам для захисту працюючих насамперед через свої галузеві угоди, колективні договори, в яких необхідно прописати перепони розповсюдженню нетрадиційних форм зайнятості.

2017_09_seminar_zajnyatist12.jpg
2017_09_seminar_zajnyatist13.jpg